BANK GŁOSÓW

WYBIERZ KATEGORIĘ I POSŁUCHAJ NASZYCH LEKTORÓW

bank głosów lektorskichstudio nagrańbank głosów

JAK ZAMÓWIĆ WYBRANY GŁOS W STUDIO NAGRAŃ?

1. Przesłuchaj nasz bank głosów i wybierz lektora.
2. Wyślij e-mail do studio nagrań z informacją o wybranym głosie. Pamiętaj także o podaniu długości tekstu (ilość znaków ze spacjami) i określeniu przeznaczenia nagrania (telewizja, internet, radio, inne).
3. Poczekaj na wycenę projektu i potwierdzenie z podanym terminem realizacji zamówienia.
4. Gdy otrzymasz wycenę, prześlij dane do faktury.
I gotowe! Gwarantujemy szybkie terminy wykonania projektów.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

A PRAWA AUTORSKIE DO NAGRAŃ LEKTORSKICH?
Do nagrań zawsze należy dobrać odpowiednią LICENCJĘ, czyli zakres praw eksploatacyjnych zamawianego nagrania. Jest to rozwiązanie pozwalające na redukcję kosztów, ponieważ nasi klienci płacą tylko za zakres eksploatacji, który jest im rzeczywiście potrzebny. W studio nagrań zawsze pomagamy dobrać odpowiedni typ licencji.

CZY MOGĘ DOKUPIĆ LICENCJĘ?
Jeżeli zakupiłeś np. Licencję Basic z przeznaczeniem do internetu, a chciałbyś użyć nagrania lektorskiego np. w spocie reklamowym emitowanym w radio ogólnopolskim, istnieje możliwość dokupienia rozszerzenia licencji (np. Licencji Premium), która da do tego prawo. W PROSONICA STUDIO zawsze pomagamy w wybraniu licencji.

CZY MOGĘ MODYFIKOWAĆ OTRZYMANE NAGRANIA LEKTORSKIE?
Nagrania, które wykonujemy i dostarczamy nie wymagają jakichkolwiek poprawek technicznych. Treści lektorskie są nagrane zgodnie z otrzymanym skryptem, a materiał jest odpowiednio edytowany w studio nagrań. Można jednak dokonywać modyfikacji we własnym zakresie, nawet zmieniając sens nagranych wczesniej zdań. Powstała treść nie może jednak naruszać dobra i godności innych osób. Jeżeli po realizacji zlecenia nagrania lektorskiego chciałbyś coś zmienić, my Ci w tym pomożemy!

ILE POTRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?
Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci otrzymywali zamówione pliki ze studio nagrań w jak najkrótszym czasie. Wiele zależy od dostępności naszych głosów z bazy lektorów, jak również obciążenia studia. Nasza ekipa obdługuje zamówienia przez 7 dni w tygodniu, co pozwala skrócić czas oczekiwania do 1-3 dni. Z wieloma lektorami nagrywamy materiał w usłudze EXPRESS 24, czyli w ciągu 24 godzin!

 

 

 

Masz pytanie?
phone  535 90 90 60
mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.